Hoşgeldiniz

HAYALLERİ
DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Bizi daha yakından tanımak için 1:30 dakikalık videomuza göz atın!

 

DETAYLI BİLGİ

Markalarımız

SUTEKS GRUP ŞİRKETLERİ

Yüksek katma değerli moda ürünleri üretimi ve ihracatı yapan SUTEKS, 1986 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

1998 yılında Amsterdam’da doğan Hollanda merkezli uluslararası hazır giyim markası BRAEZ, alanının en iyisi doğal boyalı kumaşlardan oluşan koleksiyonlarıyla tanınıyor.

Selçuki&Ali, geleneksel elyaf sanatını yenilikçi üretim metodlarıyla benzersiz moda ve yaşam alanı ürünlerine dönüştürüyor. Doğal elyaftan %100 el yapımı çalışmalar, Selçuki&Ali’nin tılsımlı dokunuşuyla çevre dostu tasarımlarda vücut buluyor.

DETAYLI BİLGİ

Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürebilirlik

Değer zinciri yaklaşımıyla yaşadığımız dünyaya ve paydaşlarına fayda yaratmak ve pozitif katkı sağlamak üzere SUTEKS GROUP, çalışan, insan hakları ve çevrenin korunması açısından sürdürülebilirliği çalışma politikasının, iş stratejilerinin ve süreçlerinin merkezinde tutar.

DETAYLI BİLGİ

Ödüllerimiz

SUTEKS BAŞARILARI

2016

SUTEKS’in Toplumsal Cinsiyet Eşitliği alanında ulusal ve uluslararası düzeyde örnek bir kurum olarak tanınması ve kurucu Nur Ger’in bu alandaki aktif savunusu nedeniyle Nur Ger Birleşmiş Milletler tarafından Kadının Güçlenmesi Prensipleri İş Dünyası Sözcüsü olarak atandı.

2015

SUTEKS, Birleşmiş Milletler Global Compact ile toplumsal cinsiyet eşitliği savunusu için bir ortaklık anlaşması imzaladı.

2013

SUTEKS aynı yıl Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme Prensipleri Onur Ödülü’ne layık görüldü.

2012

Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Türkiye’de “Çalışma Hayatında Cinsiyet Eşitliği” alanında örnek KOBİ ödülüne layık görüldü. Ayrıca Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi İlkelerine Türkiye’den imza atan ilk KOBİ oldu.

Bizden Haberler

SUTEKS BÜLTEN

VIEW ALL NEWs

İletişim

BİZE ULAŞIN

Adres:
Kemerburgaz Caddesi No : 16
34406 Kağıthane – Istanbul / TURKIYE

Tel:
+90 (212) 294 0909 (Pbx)

Bilgi ve İş Başvuruları için:
info@suteks.com.tr